Stoiska targowe

Od ponad 10 lat wspieramy naszych klientów w kreacji eventowej i targowej. Nasz zespół sprawnych specjalistów dba o każdy szczegół w kompleksowym świadczeniu usług – od projektu, przez realizację, transport, montaż, obsługę i serwis podczas trwania targów oraz magazynowanie. Doświadczenie na europejskim i światowym rynku, wykorzystanie nowoczesnych technologii i doskonały kontakt z klientem – to cechy dzięki którym zaufał nam szereg wymagających firm i instytucji. I Ty przekonaj się, że perfekcję nosimy nie tylko w nazwie.

Stoisko dla Interhandler

Globalne doświadczenie

Londyn, Paryż, Nowy Jork, Dubaj, Sztokholm, Kolonia, Hanower, Norymberga, Mediolan, Bolonia, Bukareszt, Berlin i setki innych udanych realizacji na całym świecie – od ponad 10 lat dbamy o profesjonalny wizerunek naszych klientów na rynku wystawienniczym. Całościowo realizujemy zlecenia rozpoznawalnych firm i instytucji. W portfolio naszych realizacji możemy poszczycić się sukcesami na niemal wszystkich kontynentach.

Kompleksowość

W Perfect Media wierzymy, że najlepsze efekty przynosi praca wykonana od A do Z – przez zaufany zespół ludzi o wieloletnim doświadczeniu. Korzystając z własnych zasobów przygotowujemy koncepcje zabudowy na podstawie której tworzymy projekty 3D lub VR oparte o wykonaną przez nas dokumentację techniczną. Sami produkujemy elementy i używając własnej floty dostarczamy na miejsce wydarzenia, gdzie dbamy o sprawny, szybki i profesjonalny montaż. Wspieramy lub odpowiadamy za klienta w kontaktach z organizatorem i oferujemy usługi dodatkowe. Z sukcesami realizujemy projekty naszych klientów w ramach dotacji unijnych. Na specjalne życzenie, po zakończonej ekspozycji magazynujemy elementy stoiska – w oczekiwaniu na kolejne wydarzenia!

Personalizacja

Wiemy, że o sukcesie wystawowym decyduje wyjątkowy sposób prezentacji. Wyjątkowy, czyli wyróżniający markę. Właśnie dlatego indywidualnie podchodzimy do realizacji każdego z projektów, proponując rozwiązania oparte na zdobytych doświadczeniach i nawet najbardziej skomplikowanych oczekiwaniach klienta. Zaangażowany zespół Perfect Media potrafi sprawić, że produkowana przez nas zabudowa wspominana będzie jako modelowa, wspierając efekt zamierzonych działań sprzedażowych i wizerunkowych.

PROJEKT

Projekt

Dajemy możliwość obejrzenia i pospacerowania po stoisku na długo nim z taśmy produkcyjnej wyjdzie choć jeden element zabudowy. Na specjalne życzenie przygotowujemy projekt w technologii Virtual Reality. Standardowo nasi graficy i zespół kreatywny wykonują projekt 3D oraz pełną dokumentację techniczną proponowanych materiałów.

PRODUKCJA

Produkcja

Indywidualizacja formy stanowiska wystawienniczego to olbrzymi komfort dla odwiedzających i jego użytkowników, przy najkorzystniejszym wykorzystaniu powierzchni. Samodzielnie wykonujemy takie elementy zabudowy, które najlepiej oddają klimat i charakterystykę koncepcji lub prezentowanego produktu. Większość wykonywanych konstrukcji to elementy z PCV, szkła, metalu, plexi i innych materiałów najwyższej jakości takie jak płyty kompozytowe, lakierowany mdf, systemy podświetleń led.

LOGISTYKA

Logistyka

W celu odpowiedniego zabezpieczenia i kompletności przygotowanych materiałów oferujemy własne usługi transportowe. Dysponujemy flotą samochodową oraz organizujemy profesjonalny transport lotniczy i morski wraz z obsługą celną. Dzięki temu klient ma zawsze gwarancję, że na miejsce wydarzenia dostarczony zostanie pełnowartościowy zestaw zabudowy i eksponaty klienta.

MONTAŻ

Montaż

Nasz zespół fachowców zapakuje, przetransportuje i dokona montażu elementów stoiska na miejscu wydarzenia. Gwarantowana jakość serwisu daje klientowi poczucie spokoju przed przyjazdem na targi i pozwala skupić się tylko na efektach wystawy.

USŁUGI DODATKOWE

Usługi dodatkowe

Całościowo podchodzimy do kwestii organizacji stoiska targowego. Zajmujemy się:

  • poligrafią targową, w tym katalogami, folderami, ulotkami,
  • organizacją obsługi stoiska, w tym tłumaczy i hostess oraz przeprowadzeniem eventów,
  • obsługą fotograficzną i video filmowania, w tym w technologii 360o ,
  • obsługą logistyczną wydarzeń, w tym przejazdami lub przelotami.

Wypożyczamy także własne meble i urządzenia multimedialne takie jak np. TV od 32” do 75” oraz produkujemy materiały reklamowe – ścianki, roll-up’y oraz gadżety.

Zrealizowane projekty

Love Home Fabrics

Mitutoyo

Midocean

Mandam

Menu